Batteri til Canon LP-E8, 7.2V, 1000mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 1000mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Canon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Canon LP-E8 7.2V 1000mAh 2 Batteri |
297 Kr 386Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!
Batteri til Canon LP-E8, 7.2V, 1000mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 7.2V |
| Kapasitet | 1000mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Merke | Batteri til Canon |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Canon LP-E8 7.2V 1000mAh 2 Batteri |
297 Kr 386Kr
På lager
![]()
Høy kvalitet – EU-sertifisert, 12 måneders garanti.
![]()
Hurtig leveranse, Fri frakt (over 199 kr)
![]()
30 dagers åpent kjøp!


